logo

Łódź 93-640, UL.Brójecka 8 Tel: +48 504 623 778
More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 30, 2012!

Naprawy blacharskie

Kiedy na drodze zdarza się stłuczka, nie zawsze można wyjść z niej stuprocentowo cało. Czasami samochód może być porządnie poturbowany. W takim wypadku może nie obejść się bez blacharza.

Lakierowanie

Stluczka? Zqrysowany zderzak? Dobrze trafiłeś. Pomożemy nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji

Mechanika i Diagnostyka

Zakład PrzemysławBuda.pl to nie tylko mechanika pojazdowa, ale także blacharstwo i lakiernictwo. Zadowolenie naszych klientów to nasza domena.

Lakierowanie

Twój samochód potrzebuje naprawy albo lakiernika? Mieszkasz w okolicach Łodzi? Skorzystaj z usług warsztatu samochodowego w Łodzi na ulicy Brójeckiej 8.

Tani i dobry mechanik, o którym każdy słyszał, a nikt nie zna, to każdy z naszych pracowników. Mamy doskonały sprzęt i świetnych specjalistów. Diagnostyka komputerowa umożliwia odczyt i usuwanie błędów, a także naprawianie ujawnionych usterek. Wykonujemy naprawy w pełnym zakresie od wymiany oleju, klocków, tarcz, rozrządu, sprzęgła, amortyzatorów, sprężyn, tłumika aż po remont silnika. Nasz lakiernik zadba o nienaganny wygląd karoserii.Przy większych pracach oferujemy korzystne rabaty, mamy także promocyjne ceny dla stałych klientów. Jeśli szukasz dobrego salonu samochodowego w mieście Łódź serdecznie zapraszamy..

Tanie naprawy

Łódź to twoje miejsce pracy bądź zamieszkania? Marzy ci się tani mechanik posiadający dobry warsztat samochodowy? Nie wiesz czy twojemu autu potrzebna jest diagnostyka czy naprawa? A może liczysz, że dobry lakiernik w końcu zajmie się zarysowanymi drzwiami? Uwaga! Oto autonaprawa w twojej okolicy! Już dziś skorzystaj z diagnostyki samochodowej! Tylko tutaj odczyt i kasowanie błędów przez profesjonalistów!

Usługi blacharskie

Zakład PrzemysławBuda.pl to nie tylko mechanika pojazdowa, ale także blacharstwo i lakiernictwo. Zadowolenie naszych klientów to nasza domena. Poprzez fachowość i doświadczenie realizujemy nasze zadania z pasją. Ceny napraw są na rozsądnym poziomie, co sprawia że są one przyjazne dla klienta i jego portfela.

Tani i dobry mechanik, o którym każdy słyszał, a nikt nie zna, to każdy z naszych pracowników. Mamy doskonały sprzęt i świetnych specjalistów. Diagnostyka komputerowa umożliwia odczyt i usuwanie błędów, a także naprawianie ujawnionych usterek. Wykonujemy naprawy w pełnym zakresie od wymiany oleju, klocków, tarcz, rozrządu, sprzęgła, amortyzatorów, sprężyn, tłumika aż po remont silnika. Nasz lakiernik zadba o nienaganny wygląd karoserii.Przy większych pracach oferujemy korzystne rabaty, mamy także promocyjne ceny dla stałych klientów. Jeśli szukasz dobrego salonu samochodowego w mieście Łódź serdecznie zapraszamy.
Godziny otwarcia:

Codziennie

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Łódź, 93-640 Łódź
Ul. Brójecka 8,
Telephone: +48 504 623 778;
E-mail:biuro@przemyslawbuda.pl
Polecają nas: